KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9502719
nr 950 2719
Ester Henning
(1887-1985), Sverige
Blandteknik, Ester Henning (1887-1985), signerad, hus, 36x43, (löst blad)
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 23 mars 2015
kl 20:10:08
350 kr
450 kr
Ester Henning
Läs mer om Ester Henning
Lis Husberg (f. 1920)